Rankingów moc

2014-09-16 21:34 przez Tomasz Nitsch

Skoro już wszyscy mogą mieć licencje, to prosta droga do zdobycia nie tylko medali, ale i punktów w różnego rodzaju rankingach, na czeli z Indywidualnym Pucharem Polski.

Co prawda wielu uczestników poprzednich edycji zawodów CTZ już nieźle okopało się na medalowych pozycjach, ale wydłużony weekend może sprawić, że jeszcze tu i ówdzie nastąpią ciekawe zmiany.

No i przede wszystkim wiele może się wydarzyć w klasyfikacjach drużynowych. Wiem, że śląskie kluby szykują się do odbicia sobie strat zadanych nieobecnością w bardzo odległym Lipowym Moście. No to reszcie kraju proponuję mobilizację, bo przecież nie ma co wywieszać białej flagi bez walki. A może gospodarze będą na tyle gościnni, że oddadzą czołowe miejsca przyjezdnym?... Zobaczymy.

A tymczasem zapraszam do naszego narodowego sportu, czyli sprawdzania tabel "co by się musiało stać, żeby nasz drużyna wygrała". Naście stron powinno wystarczyć na długie wieczory po wykańczających treningach.

I jeszcze słówko: Sędzią Głównym RJnO jestem niezbyt długo, to pierwsza moja publikacja. Być może mimo starań coś poknociłem (o kwestii weteranów startujących w seniorach już wiem, ale nie chcę dalej wstrzymywać publikacji). Jeśli tak to bardzo proszę o informację na mój mail, który można znaleźć w stopce każdej ze stron. W przyszłym tygodniu (najpóźniej w środę 24 września) opublikuję kolejną zweryfikowaną wersję. 

Wróć

Ciasteczka :Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.