Mapa nówka sztuka na X Runde PWiM w RJnO i Czwarta Runda czwórboju Wawerskiego bieg

2014-09-15 10:26 przez Czarek Kamiński

No i mamy jubileuszową tak można nazwać X Rundę Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO i z tej okazji wszyscy będą rywalizować w nowym terenie i
na nowej mapie, co już dawno nie miało miejsca, więc chyba warto przyjechać i wystartować. W załączniku już wydany Komunikat Techniczny
rundy X.
Serdecznie zapraszam, zgłoszenia do 19.09.2014 do 13:00 na stronie www.orienteering.waw.pl W sobotę także odbędzie się ostatnia w tym roku runda czwórboju Wawerskiego Cztery Pory Roku - biegi :
20 września 2014 roku o godz. 10.00 na terenach leśnych przylegających do Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD Helenów ul. Hafciarska 80/86, odbędzie się IV edycja Czwórboju Wawerskiego. Informacje i zgłoszenia na stronie Urzędu Dzielnicy M. St. Warszawy Wawer - http://www.wawer.warszawa.pl/ Czyli można wystartować, dwa razy. Start w sobotę będzie czynny nieco dłużej - to też ze wzgledu na osoby startujące w Poland Bike-Maraton - czyli spokojnie wszyscy powinni zdążyć dotrzeć do Wołomina i wystartować się w X Rundzie PWiM w RJnO.

Wróć

Ciasteczka :Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.