Puchar Najmłodszych 2014 za nami

2014-10-07 00:15 przez Tomasz Nitsch

W ostatni weekend września w lesie w okolicach Krupskiego Młyna odbyły się najważniejsze zawody w Polsce dla dzieci i młodzieży w kategoriach KM-12 i KM-14. Spora część zawodników przyjechała z nieodległego Śląska, wśród nich najliczniejsza była ekipa adeptów RJnO Komety Gliwice reprezentujących dwie gliwickie szkoły: SP7 i SP36. Ale nie brakowało też zawodników z pozostałych części kraju, w tym tak odległych, jak Ostróda, czy Białystok. Mieliśmy też jedną zawodniczkę z Kaliningradu.

Po trzech startach w Indywidualnej klasyfikacji Pucharu Najmłodszych medalami podzielili się gospodarze i zawodnicy ze stolicy:

K12 - Aleksandra Nitsch, UNTS Warszawa

K14 - Maja Kowalczyk, SP 7 Gliwice 

M12 - Filip Janowski, Spójnia Warszawa

M14 - Bartosz Niebielski, UKS Falenica

Drużynowo zaś bezapelacyjnie wygrali miejscowi. Na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy SP 7 Gliwice, a za nimi SP 36 Gliwice i LUKS Azymek Zdzieszowice.

Gratuluję zwycięzcom, a wszystkim życzę wytrwania w treningu, bo już za roku kolejna edycja Pucharu Najmłodszych i kolejne medale do wygrania.

W załączniku pełne wyniki zawodów.

Wróć

Ciasteczka :Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.